Sac Şekil Verme

Sac Şekil Verme

Teknik resim veya numunelere uygun Kesme İşlemleri ,Bükme İşlemleri, , Saç Metal Şekillendirme İçin Kalıp tasarımı veya hazır kalıplarla preslerle şekil verme işlemi, Preslerde Yapılamayan Saç Metal İşlemleri lazer kesimler ile üretilmektedir.

Verimlilik ve Doğruluk

Lazer kesimde En son CAD/CAM, CNC teknolojisi ve üretim ekipmanı kullanılarak sac metal şekillendirme işlemi verimli ve doğrudur.

metal levhaların hızlı bir şekilde hareket ettirilmesi ve konumlandırılması ile birlikte deliklerin 0,05 mm tolerans dahilinde delinmesi için programlanmış cnc lazer kesim makinelerini kullanılmaktadır.

Sac malze, CNC hidrolik ve eksantrik presler kullanılarak da oluşturulabilir.

Eksantrik preslerle Tekrarlanan seri işlerde maliyet uygunluğu sağlamaktadır.

Dayanıklılık

Sac Metaller güçlüdür, yüksek basınçları tolere edebilir.

Herhangi bir şekle dönüştürülebilirler, yani yenilikçi mühendislerin, mimarların ve tasarımcıların çalışması için uygundu.

 sac metal güneşe, korozyona ve neme karşı dayanıklı hale getiren dayanıklı bir yüzey oluşturmak içinde kullanılır. Böylece çeşitli hava ve iklimlere maruz kalması gereken ürünleri korumak için sac şekillendirme yapılır.

Kolay Tamir Edilebilir

Sac metaller kolayca incelenebilir ve herhangi bir problem kolayca bulunabilir. problemler genellikle basit bir şekilde kolayca tamir edilebilir.

Düşük maliyetli

Müşterilerimize çalışmak istedikleri ürün için uygun fiyat ve kaliteli bir yol sunar.

Sac Şekil Verme