Hakkımızda

Hakkımızda

Global pazarda oluşan talepleri mühendislik anlayışıyla paydaşlarımızla beraber üretiyoruz.

Teknik resim veya numunelere uygun olarak; malzeme temini, talaşlı imalat, yüzey işleme, pres baskı, döküm, dövme, sac levha lazer kesim, montaj işleri, kalite kontrol ve lojistik hizmetlerini organize ediyoruz.

Sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler, uzman kadromuz, çözüm ortaklarımız,  birlikte çalıştığımız tedarikçiler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını min. maliyet max. fayda anlayışıyla istenilen kalite ve zamanda tedarik etmekteyiz.

Otomotiv, enerji, makine imalatı, madencilik, denizcilik, pompa ve valf imalatı ile demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ana müşterilerimizdir.

Tedarik ettiğimiz ana malzemelerin sertifikalarını, boyutsal kontrol raporlarını ve müşteri istekleri doğrultusunda tahribatlı, tahribatsız muayenelerini ve üç boyutlu koordinat ölçümleri yapmaktayız.

Dökme demir ve çelik malzemelerin gerekli standartlara sahip olmasına özen göstermekteyiz. Bu tür malzemelerde esneklik, dayanıklılık ve aşınma korumasının yanı sıra yük kapasitesinin çok önemli konular olduğunun bilinciyle bu malzemeleri temin gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Kaliteli malzemelerin yanı sıra işçiliğe en uygun proseslerini tercih etmekteyiz.

Talaşlı imallatta  3mm çapla 500mm çap arasında 5mm uzunluk ile 1500 mm uzunlukta parçaları ürettirebilme kapasitesine sahip olan firmamız ürünlerin ölçüm raporlarını tutarak  bu raporları müşterilerimizle paylaşmaktadır..

Tüm ürünler için malzeme sertifikaları,. Ürünler gerekli kontroller tamamlanmadan işleme alınmaz. Çeşitli tetkik ve ölçüm sonuçlarına dikkat edilerek işlem gerçekleştirilir. Bu sayede sorunlara yol açacak durumların önüne geçilmiş olunur.

Müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutan firmamız kendini bu doğrultuda geliştirmekte ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.